1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лојна жлезда

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од D.Dimitrovaaaaaa, 20 јануари 2018.

 1. D.Dimitrovaaaaaa

  D.Dimitrovaaaaaa Нов член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zdravo
  received_1962293980685843.png

  Se pojavi na vratot, bev na bolnica I mi kazaa deka e lojna zlezda. Prven beshe malo topce, a sega e kako na slikata. Ponekogash me nabolnuva, a ponekogash me cesha. Dali moze nekoj shto ima iskustvo da mi kaze dali e sigurno lojna zlezda