1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лукоплакија

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од sandrasani, 16 февруари 2020.

 1. sandrasani

  sandrasani Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Zdravo sakam da prasam dali nekoj imal problem so besika ? Imam leukoplakija i treba da ja ostranam bidejki veke 6 meseci mi pravi problem dali nekoj ima praveno operacija za ova dali e bolno i kolku vreme trae oporuvanjeto?
   
 2. FedoraFedora

  FedoraFedora Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2020
  Пораки:
  235
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Женски
  Koi problemi gi imavte I dali go resivte problemot