1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Луѓе со вашето име или презиме

Дискусија во 'Насмевка' започната од Snow-Queen, 8 јануари 2013.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Државниот завод за статистика ви овозможува да дознаете со колку луѓе во Македонија го делите истото име или презиме.

  Повелете и после пишете...

  Името го делам со: ххх
  А презимето со: ххх
   
  На jasna83, Antebellum и Madam-A им се допаѓа ова.
 2. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.666
  Интересна апликација иако споро се отвара и пребарува.
   
 3. Beauchamp

  Beauchamp Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  1.930
  Допаѓања:
  5.607
  Пол:
  Женски
  Јас па мислев уникат сум :P

  Бараното женско име **** се појавува 2286 пати.
  Бараното женско презиме **** се појавува 666 пати.

  Интересно :wasntme:
   
 4. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.504
  Допаѓања:
  195.482
  Пол:
  Женски
  Кај мене пишува името 6695 пати, а моминското презиме 3093 пати. Презимето од мм го има помалку од 5 пати или го нема :D ајдеееееее 8)
   
 5. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.158
  Допаѓања:
  14.166
  Пол:
  Женски
  Па, па, па... :D
   
  На elka.timova му/ѝ се допаѓа ова.
 6. billyy

  billyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  15
  Интересно :D
  Еве за мене:

  Бараното женско име ..... се појавува 11737 пати.

  Бараното женско презиме ...... се појавува 41 пати. (ова за старото - моминското), а сега на старото ми е додадено презимето на мажот -

  Бараното женско презиме ..... е под 5 појавувања или нема појава.

  100% само јас сум со тоа презиме
   
 7. Mermaid90

  Mermaid90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  1.146
  Допаѓања:
  1.049
  бараното женско име се појавува 1671
  бараното женско презиме се појавува 1151
   
 8. pamelche

  pamelche Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  5.212
  Допаѓања:
  16.568
  Бараното женско име Памела се појавува 174 пати.
  Бараното женско презиме **** се појавува 3967 пати.

  А презимето од симпатијата 144 пати. :D
   
 9. LaBella

  LaBella Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2010
  Пораки:
  1.023
  Допаѓања:
  1.082
  Пол:
  Женски
  Бараното женско име се појавува 600 пати.
  Бараното женско презиме се појавува 6799 пати.
   
 10. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.738
  името: Бараното женско име се појавува 1557 пати
  презимето:Бараното женско презиме се појавува 224 пати.
  па немало многу :)
   
 11. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Мене дури сега ми го отвори линкот :rock:

  Бараното женско име се појавува 2523 пати.
  Бараното женско презиме се појавува 3851 пати.


  На дечко ми:
  Бараното машко име се појавува 1724 пати.
  Бараното машко презиме се појавува 1887 пати.
   
 12. Miss.Baller

  Miss.Baller Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2012
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  56
  Бараното женско име се појавува 5201 пати.
  Бараното женско презиме се појавува 3851 пати.
   
 13. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.429
  Бараното женско име се појавува 4066 пати.
  Бараното женско презиме се појавува 752 пати.
  Јас па мислев почесто е моево презиме... :)
   
 14. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.890
  Бараното женско име * се појавува 36 пати. 8)
  Бараното женско презиме * е под 5 појавувања или нема појава.
  Ама сум си уникатна 8)
   
  На feminium и crazylady им се допаѓа ова.
 15. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Името ми е многу често - 6250.
  Презимето - 5 или нема појава. :!:
   
 16. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  5.090
  Допаѓања:
  45.733
  Пол:
  Женски
  Бараното женско име се појавува 1734 пати.
  Бараното женско презиме се појавува 187 пати. :D
   
 17. J.Ivanoska

  J.Ivanoska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  475
  Допаѓања:
  1.688
  Пол:
  Женски
  Бараното женско име ...е под 5 појавувања или нема појава :lol:
  Бараното женско презиме ... се појавува 974 пати. :P
   
 18. hrcace

  hrcace Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  160
  Добро бе па ова уште не се отвара :^)
   
 19. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  854
  Бараното женско име *** се појавува 2500 пати.
  Бараното женско презиме *** се појавува 631 пати.
  Па и не е многу често :D

  Еве и за дечко ми:
  Бараното машко име *** се појавува 9266 пати.
  Бараното машко презиме *** се појавува 4484 пати.
  Значи да си останам јас со моето презиме, а да си го додадам неговото а :D :D

  А еве за сестра ми:
  Бараното женско име *** се појавува 93 пати.
  За презимето исто :D 631 пати.
   
 20. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.708
  Пол:
  Женски
  Името- 26 пати РЕТКОСТ :wasntme:
  Презимето- 73 пати.

  Најуникатна сум на форумов, кој што сака нека каже. 8)
   
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.