Маж од соништата...

Дискусија во 'Канта' започната од DenicijaNaPetre, 15 јануари 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. DenicijaNaPetre

  DenicijaNaPetre Активен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2020
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  336
  Како изгледа вашиот маж од соништата?
  Што треба да поседува еден маж за да го освои вашето срце?
   
 2. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.794
  Допаѓања:
  25.925
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.