1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Маиции :D

Дискусија во 'Канта' започната од Philosopher, 14 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Philosopher

  Philosopher Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  9
  Луѓее...знаете ли кај по скопје, куманово...има маици со некои rock 'n' roll бендови?!
  Ептен сакам да си купам некои такви...но нигде неможам да најдам. |(
  :D Поздраав
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.452
 3. Philosopher

  Philosopher Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  9
  сум ја утнала темата скроз...Ама баш скроз. :D :D нема грешка. :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.