Маици

Дискусија во 'Канта' започната од NoxEternus, 24 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. NoxEternus

  NoxEternus Активен член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  2
  Здраво луѓе. Ме интересира нешто и ќе ве молам ако знае некој да ми го одговори. Дали знае некој каде да најдам Reglan маица двобојна, црна и бела? Или не мора да се тоа боите, битно да е таква.
   
 2. WeHeartIt

  WeHeartIt Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2012
  Пораки:
  270
  Допаѓања:
  130
  Немора посебна тема за оваа. Има вејке слична само треба да разгледаш малку
  moda-i-stil/kade-da-si-kupam-pa-i-na-popust-plus-t1005/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.