Макфест

Дискусија во 'Канта' започната од Madonna, 15 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Madonna

  Madonna Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  137
  Ви се допаѓа ли Макфест оваа година??..Што мислите за тоа како е организирано??..Фаворит -песна??..
  Според мене имаше добри,ме изненадија со сценскиот настап,повеќето....Најмногу ми влегоа во уво:
  -Тара
  -Иво Велоски
  -С.Лефкова и
  -Р.Билбилов :D
   
 2. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.747
  Допаѓања:
  22.391
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.