1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мала помош

Дискусија во 'Канта' започната од HeartBreakers, 25 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. HeartBreakers

  HeartBreakers Нов член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  0
  Сакам да ги тргнам моите подочњаци :fubar: за кратко време притоа да не користам креми коректори пудри и сличмо бидејки имам само 12 години :D
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.180
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.