1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мартинки!

Дискусија во 'Канта' започната од katencezlatence, 28 февруари 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. katencezlatence

  katencezlatence Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2014
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Дали знаете каде може да се купат мартинки?
   
 2. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.552
  Допаѓања:
  39.659
  Converse.
   
  На senza.parole му/ѝ се допаѓа ова.
 3. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.143
  Допаѓања:
  21.316
  Пол:
  Женски
  А, да не мислеше на тие првомартовските бразлетни? :rofl:
   
  На Ketchup му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  3.183
  Допаѓања:
  16.371
  Пол:
  Женски
  Сериозно?

  Па не знам, провери во продавница за авто делови, а?

  Барем еднаш, само еднаш, проверете дали веќе има иста тема пред да почнете да тролате. |(
  https://forum.femina.mk/threads/Мартинки.5314/page-11
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.