1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Масло и капсули од Ему

Дискусија во 'Алтернативна медицина' започната од secretboy, 1 октомври 2016.

 1. secretboy

  secretboy Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2016
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Сакам само да знам дали и ова не е една маркетинг игра, дали навистина делуваат капсулите и маслото од Ему? Дали некој има искуства
  можете да видите на линков подолу/

  https://www.facebook.com/emu.oil.macedonia/?fref=ts