Матичен гинеколог за брисеви?

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од danny0202, 3 октомври 2016.

 1. danny0202

  danny0202 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  4
  Здраво женски,

  Дали некоја знае клиника со матичен гинеколог кои сами ги носат брисевите на клиника или имаат своја лабораторија???
  Со работа никако не можам да искомбинирам...носење, земање резултати...