1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Матичен гинеколог

Дискусија во 'Канта' започната од Eva.1, 25 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Eva.1

  Eva.1 Активен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Здраво,
  Немам се уште одбрано матичен гинеколог, на преглед сум била ама само на приватно . Би сакала да ми препорачате некој добар на кој може да му се верува :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.685
  Допаѓања:
  64.982
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.