1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Матуранти 2010/2011

Дискусија во 'Канта' започната од bunny.misuaxx, 7 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bunny.misuaxx

  bunny.misuaxx Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  5
  Мислам дека би било добро да се има една ваква тема со оглед на тоа што сега во најскоро време ќе ни запо4нат дискусиите со матурата. Тука би можеле да размениме мислења за Матурата оваа година. :) :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.690
  Допаѓања:
  65.001
  Пол:
  Женски
  Во врска со што за матурата? Веќе има една тема на која е развиена прилично голема дискусија...
   
 3. bunny.misuaxx

  bunny.misuaxx Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  5
  Епа јас изгледа толку сум ја видила.. :D може линк?
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.690
  Допаѓања:
  65.001
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.