1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мафинс

Дискусија во 'Канта' започната од Angel-Adriana, 24 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  555
  Јас ги обожавам. Сестра ми ми праќа од овие (најубави ми се со чоколатцата од горе):

  [​IMG]

  Мене ваквите супер ми искачаат. Се што ми треба е:
  -2 јајца
  -125 мл. млеко
  -75 мл. зејтин


  Дали вие имате домашна рецепта?
  Можете и по некоја слика да ставите, а и јас ќе ставам следен пат кога ќе правам :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.