1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мезотерапија- витамински додаток за коса

Дискусија во 'Коса' започната од bonbonka, 25 август 2016.

 1. bonbonka

  bonbonka Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  26
  Пол:
  Женски
  Zdravo feminki,
  denes slusnav za ovaa nova tehnika za lecenje na slaba i kosa koja opaga so mezoterapiski tretmani.
  Sakam da prasam dali nekoj ima probano i tretirano so ovaa metoda, ako ima ke ve molam da spodelite iskustva.
   
 2. sunrise_123

  sunrise_123 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2015
  Пораки:
  229
  Допаѓања:
  2.742
  Пол:
  Женски
  Имал ли некој вакво искуство да го сподели? Заинтересирана сум за мезотерапија кај dr.vais, ама сакав прво да чујам други мислења.