1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мемиња

Дискусија во 'Насмевка' започната од Zivyle, 13 декември 2016.

 1. Zivyle

  Zivyle Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 декември 2013
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  529
  Пол:
  Женски
  Не видов ваква тема, ја отворив за тука да постираме слики со разни натписи над нив :D
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Lella, crimson и Someonespecial им се допаѓа ова.
 2. Dream-Girl

  Dream-Girl • The insomniac dreamer • Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.986
  Допаѓања:
  140.871
  Пол:
  Женски
  Барав ваква тема, зашто била неактивна досега :(
  Еве од мене :D другарките ме викаат мемовладетелка пошо сум си ги владеела мемињава, ги умирам со тагнувања и праќања на вакви слики :D
  22007467_1890262484618598_9148167678868198055_n.jpg
  22045642_1891178264527020_9184808562756780496_n.png
  22007938_1890400737938106_453586820230395416_n.png
  21768129_1890401534604693_8906014694037052310_n.png
  21768112_1890255507952629_5265605198229267910_n.jpg
   
  На Arthur, CrazyGirl15 и Yipman2 им се допаѓа ова.
 3. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.986
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На teteks, GrevMk, Someonespecial и 2 други им се допаѓа ова.
 4. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.986
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На Arthur, Someonespecial и GrevMk им се допаѓа ова.
 5. Blazenka.G

  Blazenka.G Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2016
  Пораки:
  1.021
  Допаѓања:
  4.879
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.