1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Менструација двапати во месец!?

Дискусија во 'Канта' започната од Ksenija92, 3 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ksenija92

  Ksenija92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  ФАЛА Ви на Одговоритеее :)
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.066
  Допаѓања:
  199.249
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.