1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Менструациjа после абортус

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од sanjaж, 26 јуни 2016.

 1. sanjaж

  sanjaж Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2015
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Здраво би сакала да прашам дали сте имале искуство со менструациja по абортус. Имав спонтан абортус пред околу 25 дена, пиев цикло прогноза 21 ден, две недели по абортусот бев на контрола се е ок. Но ме загрижува кога треба да е менструациjата. Jaс откако ги испив апчината по 2 дена добив но е како кафено и многу малку имам. многу сум загрижена вие сте имале вакво искуство
   
 2. AlmedinaDina88

  AlmedinaDina88 Активен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2017
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  18
  Zdravo jas imav abortus predesec dena tocno ma.denese den uste nemam dobieno menstruacija sto mozi da bidi problemot
   
 3. Meckicja

  Meckicja Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 јуни 2017
  Пораки:
  6.329
  Допаѓања:
  7.773
  Пол:
  Женски
  Menstruacija se racuna od toj den otkako se slucil abortusot
   
 4. AlmedinaDina88

  AlmedinaDina88 Активен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2017
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  18
  Mozit da e nesto loso sto uste nemam.dobieno skoro mesec i 2 dena pomina od abortusot
   
 5. Meckicja

  Meckicja Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 јуни 2017
  Пораки:
  6.329
  Допаѓања:
  7.773
  Пол:
  Женски
  Moze da kasne sega I do 2 nedeli ako si imala abortus minatiot mesec
   
 6. AlmedinaDina88

  AlmedinaDina88 Активен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2017
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  18
  Fala ti mnogu