1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Месечарење

Дискусија во 'Канта' започната од MarryxD, 5 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MarryxD

  MarryxD Нов член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  месечарите ли вие? Јас да станувам лоом праам :lol: уште да ме снимаат им фали.

  Ако има ваква тема канта :)
   
 2. Lutki4ka

  Lutki4ka Активен член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2013
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  1
  Често ми се случува и навистина не знам како и со што можи да се престани со месечарење и не само јас познавам и многу други луѓе на кои им се случува истото.Страшно е барем јас така мислам!!
   
 3. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  948
  Допаѓања:
  507
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.