1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Месечни фаворити

Дискусија во 'Канта' започната од Queen^^, 5 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Queen^^

  Queen^^ Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2015
  Пораки:
  165
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  Епа како што претпоставувам изгледа знаете дека на youtube има видеа за месечни фаворити. Ја отворам темава зошто интересни ми се ваквите видеа. Значи тука можете да ги опишете вашите производи за нега или кометика, парфеми итн. кои биле ваши фаворити за месецот.
  (ако има дупла тема или сметате дека е непотребна слободно нека иде во канта)
   
 2. fashion-addict

  fashion-addict Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2013
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  6
  Веќе постои вакава тема
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.