Ме интересира твоето мислење...

Дискусија во 'Форумски игри' започната од sanjaeva, 13 јануари 2012.

 1. Slatkish255

  Slatkish255 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2016
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  623
  Пол:
  Женски
  1.Понекогаш, ме релаксира пишувањето.
  2. Мислам дека да.
  3. Да го завршам факултетот, да се запишам на мастер негде надвор од земјава, Словенија Хрватска.. можеби Америка. Да се вработам и да основам фамилија.:) Има уште многу работи ако почнам да набројувам:D
  -------
  1.Дали имаш некое домашно милениче, и ако да ,кое?
  2.Што за тебе претставува среќа?
  3.Неостварена желба?
   
 2. mira.mira

  mira.mira Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2016
  Пораки:
  526
  Допаѓања:
  5.472
  1.Papagal I vodena zelka
  2. Sreka e zdravje, ljubov I mir.
  3. Da teloto go zajaknam I oslobodam od vishokot koj go nosi.
  -______________________
  1. Dali si nokna ptica?
  2.Dali veruvas vo sudbina?
  3. Kolku braka ili sestri imas?
   
 3. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.617
  Допаѓања:
  19.216
  Пол:
  Женски
  1.Сум да.
  2.Па зависи, повеќе верувам дека сѐ што се случува е по воља на Господ.
  3.Единица сум.
  —————————————
  1.Која ти е dreamland за патување?
  2.Што мислиш за Фемина форумот ?
  3.Дали сакаш крими серии (од типот на Fbi, NCIS...)