Ме остави бидејќи немал што да ми пружи во животот

Дискусија во 'Разделби' започната од malecka92, 16 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.347
  Допаѓања:
  18.402
  Пол:
  Женски
  Зашо да се заклучи? А баш го чекаме вториот дел од причава... :lol:
   
 2. Peperutka90

  Peperutka90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.080
  ве читам како и викате 18 ГОДИНИ ИМАШ МАЛА СИ ОВА ОНА... а бе феминки мили, девојкава е ОФУЦАНА до немај каде, етикета носи поголема од неа 3 пати! Ако била нормална ( не се извинувам ако те навредив ЗАСЛУЖУВАШ) мислите дека немала да си најде врсник или малце постар од неа а? Ае не ја советувајте нека крши глава, коа ке ја ишутира старчево кој бтв може татко да и биде ќе се чеша после кај што не ја чеша!
  а и дел од сета оваа вина ја глеам во родителите нејзини! Како може да дозволат се ова да се случи, гледаат ли што чуваат дома?? или малава е премногу добар манипулатор по дома! Море да си ми мене...
   
  На maca78 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.833
  Пол:
  Женски
  И ја не би да се заклучи...баш ме интересира за некој ден дали ќе плаче или ќе ликува. :!:

  Инаку, нека ти е со среќа девојче, ќе ти треба...Бај д веј среќен роденден :party: ...18 наполни сега така? :^) Па тој твој МАЖ можел комотно кривично да одговора за секс со малолетничка, знаеше нели?
  А мама и тато твои како се?...ги спреми психички да ги запознаеш со зетко или бегалка ќе одиш?
  Е дете, дете.... :x секој со свој памет и среќа...

  И уште нешто, мачката мрда со опашката, ама од мачорот зависи дали ќе тргне по неа или не...така што јас тебе не те кривам за ништо...освен за тоа што си мрднала со опавчето каде што не треба...ама ај ќе ти прогледам низ прсти...мала си, зелена, си го гледаш твоето гајле, си паднала на лепе речи и то је то.

  Реков, секој со свој памет...се обидовме да ти дадеме малку од нашиве главчиња, да те поучиме, да ти помогнеме, да те насочиме на друг правец..ама џабе било.
  Ај сега пријатно...и едвај чекам пак да ни пишеш.
  Ај еве ти и пољубац :* , а гушка следното читање кога ќе плачеш.
   
 4. palavoto.devojce

  palavoto.devojce Популарен член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2010
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  135
  :clap: :clap: :clap: Просто занемев 18 години одиш со женет маж кој има дете срамно,дали знаеш сега како се чуствува тоа дете кое не е криво за ништо а ги трпи последиците како е на таа млада мајка :puke: :puke: :puke: девојче оди да се провериш на тебе не ти е добро на исти години сме кога те читав просто се згрозив некој на тие години така да размислува ужассс а и тој што моментално е со тебе нека се засрами кај му е паметот лудак :puke: :puke: :Puke
   
 5. MissSpark

  MissSpark Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  692
  Допаѓања:
  1.285
  Пол:
  Женски
  Абе теси, и мене ми се сеири на малечкава.. ама некако коментариве многу ме иритираат. Сите ја напраивме ненормална и одвратна, а па уште и по некој совет и дофрливме, кој што секако таа нема да го прифати.
   
 6. Blue-eyes-girl

  Blue-eyes-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2011
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  30
  Браво за тебе девојко :clap: :clap: :clap: !!
  Просто сум изненадена од твојата постпака и не би ни сакала да го коментирам ова ...
  Џабе ти се овие 18г. кога немаш у глава тоа шо ти треба....
  :x :x :x :x :x :x :x
   
 7. 1839

  1839 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  malecka 92 prekini so glupostite i otkacisi konecno od mojot zivot treba da se sramis a ne uste javno da baras sovet obrati i se na majka ti za sovet otkako se ke i raskazes svati deka e kraj veke ednas
   
 8. happygirl

  happygirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  4.081
  Допаѓања:
  21.168
  Пол:
  Женски
  Што се случува овде? :^)
   
 9. kankus

  kankus Популарен член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  1.465
  Допаѓања:
  861
  и јас сум за клуч излишно е да се коментира и советува
   
 10. fificaaa

  fificaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 март 2011
  Пораки:
  689
  Допаѓања:
  415
  Пол:
  Женски
  1839 е фраерот на малечкава т.е. " принцот на белиот коњ " на малечка 92
   
 11. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  6.776
  Допаѓања:
  45.567
  Пол:
  Женски
  А да не е жената??? :!:
   
 12. fificaaa

  fificaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 март 2011
  Пораки:
  689
  Допаѓања:
  415
  Пол:
  Женски

  Може и да е жената али битно тоа е негов профил...
   
 13. Chupe

  Chupe Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  656
  Допаѓања:
  414
  Абре луѓешто ве гледам чудни , ниту е жената ниту пак принцот, ова е истото детиште кое си не чита и си се смее каква збрка направила. Можеби е вистинит нејзиниот случај а можеби и не :!: јас повеќе нема да се замарам со глупостите на едно распрдено и разгалено ороспиче
   
 14. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  6.776
  Допаѓања:
  45.567
  Пол:
  Женски
  А од кај знаеш дека е негов профил?? :)

  Едит: Видов во податоците :D :D

  Само да ми е јасно како дознал дека ороспичево пишува овде , или па се нашол уште некој дон жуан како него па мисли дека е неговата :lol: :lol:
   
 15. MrsH

  MrsH Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  131
  A што толку ќе ти пружа сега во животот???К*р два пати неделно додека навистина еден ден не сфатис дека нема да ја остави жената?Или лото добил па ке бегате заедно на Бахами? :rofl:
   
  На nena2010 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.347
  Допаѓања:
  18.402
  Пол:
  Женски
  тоа ќе да е, како случајот со “ќеркана од слепецот“ ако не е иста личност шо ги праи сите овие дубарии :lol: Шознам некако се почнаа да се наоѓаат на форумов, ова бетер од Све за љубав :lol:

  Додуша нишо чудно некоја другарка шо ја знае да ја ремети (шом стаиле име и презиме)
   
 17. antica20

  antica20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  27
  ХА ХА ХА ХО ХО ХО Не биди толку глупа/глуп зарем мислиш дека некој поверува во ова што го пишуваш до сега ?
  Па одненадеж се појавува дури и типот кој наводно те „ Работел’’ и на форумов ти вели

  Мислам ма дајјјјјјјјјјјјјјјјјјј не сме паднати од марс навистина не ми е јасно како некој може да си троши време за пишување на вакви глупости и измислување на вакви стории. Таквата личност или и фали нешто или е болна, мое мислење дека тебе и ти фали некоја даска во мозокот па дури и констатацијата дека си психички болна/ болен е сосема во ред.
  Но ти симнувам капа на фантазијата и за измислувањето на приказни, некогаш ( доколку отидеш на психијатар и си побараш соодветна терапија ) сигурна сум дека ке бидеш добар писател на турско шпански серии од типот на Лисјата Паѓаат.
   
 18. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.229
  Допаѓања:
  16.873
  Пол:
  Женски
  Колку за информација, многу си провидна !
  Се гледа дека те оставил, патиш, се чувствуваш тотално заебано и преебано и сега за да не испаднеш глупача во очите на сите од форумов а и подалеку, измислуваш приказна дека си му се вратила, односно дека тој ти се вратил, бил со тебе, за некој ден ќе измислиш дека се развел поради тебе со жената, дека ја убил жената или она се самоубила, приказни од еден болен мозок и мислиш дека ние ќе сме бесни поради тоа ќе те обвинуваме а ти ќе си читкаш и се смешкаш, од еден профил на друг, од опера на мозила па на експлорер и тн до бескрај.
  Патетична си и бедна!
  Побарај стручна помош додека сеуште имаш време!
  Не верувам ниту дека постои тој маж за кој раскажуваш и мислам дека не ти е прв "проблем" на форумов, имаш ти и други профили со слични "проблеми".
   
 19. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  6.776
  Допаѓања:
  45.567
  Пол:
  Женски
  http://forum.femina.mk/ljubovni-problemi/vinovna-ili-ne-t6660/#p519047

  Едно не ми е јасно. Девојкава е луда природно или тренира??? :x :x Мислам , ало :fubar: . Има 19 години, па уште работи, па уште само е она женксо па и фам фатал исте по неа трчаат ама баш во овој се затрескала и сега типацот загубил работа и продлжува во оваа тема. Ја не знам зашто модераториве не реагираат на вакви работи. Ова е отидено вон контрола.
   
 20. professoressa

  professoressa Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2011
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  104
  малечка92, престани да си го потполнуваш времето со глупости, оди и направи нешто продуктивно....Кога ти е досадно,оди испиј едно кафе со пријателите,прочитај некоја добра книга,изгледај некој добар филм,оди џогирај, среди си ги алиштата дома :D , поработи на твојата интелигенција :) ,а не упорно да мислиш дека си најпаметна и дека се си знаеш, а девојкиве овде дека се глупави и можеш ти како сакаш да се заебаваш со нас....Доволно е да сватиш дека си сеуште млада, дека на форумов има девојки кои многу повеке виделе од тебе во животот и дека имаат повеќе мозок од тебе па ти ја провалиле финтата :D :D :D Едноставно помири се со тоа...доволно е.... ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.