Ме остави бидејќи немал што да ми пружи во животот

Дискусија во 'Разделби' започната од malecka92, 16 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. antica20

  antica20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  27
  ljubovni-problemi/zaljubena-sum-vo-ozenet-covek-od-druga-vera-t6004/60.html#p502234
  Богами тренира со забрзано темпо :rofl:
   
 2. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  6.776
  Допаѓања:
  45.567
  Пол:
  Женски
  Мислиш ја има интелегенцијата за да поработи на неа???
   
 3. professoressa

  professoressa Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2011
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  104
  :D :D Тресам глупости,сум се занела :D :D
   
 4. antica20

  antica20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  27
  Од анонимни сигурни извори добивне фотографија на членката malecka92
  [​IMG]

  so we have inquired that malecka92 has no life and loves to regulate trolling.. does this make him master troll? :geek:
   
  На Blumarine и MrsH им се допаѓа ова.
 5. malecka92

  malecka92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  epa luge dosta bese od igrnje vo pravo ste prikaznava ja sulsnav n aedno mesto i je pretstaviv kako omja ne ocekuvav deka ke dobijam tolku komentari i deka nekoi luge ke se prepoznaat poveke nema da pisuvam ocogledno najdov pogresno mesto za zabava
   
 6. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.347
  Допаѓања:
  18.402
  Пол:
  Женски
  Како викаа за ова...сам себе го убијал :D Инаку да, си го згрешила местото за забава, ова е портал за здрави видови на забава
   
 7. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.206
  Пол:
  Женски
  ЦЦЦ неможам да сватам, не никакко на 19 год со што сакала да се забавува. Оди прочитај некоја книга з промена, малку видикот да ти се прошири :x
   
  На girl1985 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.875
  офф што крепи земјава.......девојко ти размислуваш ли воопшто ?!?

  неса баш си во право, добро би и дошла некоја книга ....
   
  На nesa му/ѝ се допаѓа ова.
 9. maca78

  maca78 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  76
  of of of so sum propustila od ko procitav posledno ne edna tuka dve spanski serii!!!!!
  tesko na zemjava so krepit!!!
  i sea kako za inet na site vas SO NEGO KE SUM!!!
  a mesto za zabava da ti predlozam nekoja igroteka tamu se nosat mali decinja,koi sigurno se so poke um od tebe :x
   
 10. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.347
  Допаѓања:
  18.402
  Пол:
  Женски

  да не ги вреѓаме игротеките сега... :lol: барем пружаат здрав вид на забава
   
  На Peperutka90 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. maca78

  maca78 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  76
  vo pravo si tessie ovaa e preglupa i za tamu...
   
 12. lola-86

  lola-86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  198
  Што се не ќе прочитам..... :x
   
 13. NoellePage

  NoellePage Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  1.756
  Мн насобрано искуство за толку каток временски перион од 19 год. Знам сите имаме пмс, кој досадни мигови, кој некој благ нали на депресија ама  Ако не си на факс, претпоставувам пошо работиш, на филмска уметност за сценарист да одиш. Не се сомневам во твојот успех. Или пак на книжевност. Само на еден мал детал треба да обрниш внимание, дека прво се собираат податоци, па се синхронизираат за ништо да не стрчи. Се гледа дека си аматре. Ајде, ајде, со време подобра се станува.

  АХ ДЕЦА,ДЕЦА....
   

  Прикачени фајлови:

  • wtf_130225369.jpg
   wtf_130225369.jpg
   Големина на фајлот:
   22,1 KB
   Прегледи:
   156
 14. Inhume

  Inhume Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2011
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  242
  Катастрофа.......... ми се згади :puke:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.