1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ме откачи.. но како да го заборавам?

Дискусија во 'Разделби' започната од Ani-Honey, 26 јануари 2011.

  1. Ani-Honey

    Ani-Honey Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јули 2010
    Пораки:
    30
    Допаѓања:
    13
    Тој беше мој сон.. фантазирав за него мнооогу долго време и тоа во години, немаше појма тој за тоа. Пристапив, покажав заинтересираност за него... иии се видовме, имавме секс не беше како на сонот но добро беше :)
    Се гледавме неколку пати... последно се видовме декември почетокот, сега пак го побарав тој ми рече да не го барам зошто последниот пат кога бевме заедно му кажав дека го засакав, тој можеби се исплаши од тоа а можеби има др причина....НО, ТОА Е, МЕ ОТКАЧИ!

    Сакам да престанам да мислам на него, но неможам.. пред да легнам постојано ми е во мислите, како да го заборавам????? а неможам да мислам на никој друг :( :( несакам да си дозволам да имам некој друг, немам волја за ништо, премногу ме разочара што ме одби, скршена сум! ;( ;( ;(
     
  2. srcekrsacka

    srcekrsacka Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    2.952
    Допаѓања:
    1.752
    Ani-honey

    многу пати сум се наогала во состојба слична ко твојата
    немој да тагуваш, и немој да се затвораш во себе оти депресија не ти бега
    има и други не постои само тој на светов
    излегувај, забавувај се, не мисли на него
    кога најмалку очекуваш ке се појави некој кој го заслужува твоето внимание и љубов



    како што ми велеше една другарка: " не вреди да се трча по машките и по автобусите, тие сами доагаат"
    и навистина била во право оти навистина е така :$
     
    На Ani-Honey му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Ани-Хани, кого лажеш? |(
     
  4. Symona

    Symona Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 декември 2010
    Пораки:
    94
    Допаѓања:
    60
    Извинете ако бидам безчуствителна , но си немате поим колку ми изгледа ова како препишано од тин шема, или некое списение кајшто психолози,сами си поставуваат прашања и сами си одговараат на истите :rofl:
     
  5. SOVRSENSTVO

    SOVRSENSTVO Популарен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    2.790
    Допаѓања:
    1.556
    Ха ха ха леле ова стварно нема смисла јееее нова тема. Женска најди си сега некој друг клин со клин се вади ц ц ц
     
  6. Marilyn-Monroe

    Marilyn-Monroe Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2010
    Пораки:
    1.805
    Допаѓања:
    5.894
    |(
    Лесно и експресно.