1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ме откачи.. но како да го заборавам?

Дискусија во 'Разделби' започната од Ani-Honey, 26 јануари 2011.

 1. Ani-Honey

  Ani-Honey Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2010
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  13
  Тој беше мој сон.. фантазирав за него мнооогу долго време и тоа во години, немаше појма тој за тоа. Пристапив, покажав заинтересираност за него... иии се видовме, имавме секс не беше како на сонот но добро беше :)
  Се гледавме неколку пати... последно се видовме декември почетокот, сега пак го побарав тој ми рече да не го барам зошто последниот пат кога бевме заедно му кажав дека го засакав, тој можеби се исплаши од тоа а можеби има др причина....НО, ТОА Е, МЕ ОТКАЧИ!

  Сакам да престанам да мислам на него, но неможам.. пред да легнам постојано ми е во мислите, како да го заборавам????? а неможам да мислам на никој друг :( :( несакам да си дозволам да имам некој друг, немам волја за ништо, премногу ме разочара што ме одби, скршена сум! ;( ;( ;(
   
 2. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.751
  Ani-honey

  многу пати сум се наогала во состојба слична ко твојата
  немој да тагуваш, и немој да се затвораш во себе оти депресија не ти бега
  има и други не постои само тој на светов
  излегувај, забавувај се, не мисли на него
  кога најмалку очекуваш ке се појави некој кој го заслужува твоето внимание и љубов  како што ми велеше една другарка: " не вреди да се трча по машките и по автобусите, тие сами доагаат"
  и навистина била во право оти навистина е така :$
   
  На Ani-Honey му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Ани-Хани, кого лажеш? |(
   
 4. Symona

  Symona Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2010
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  60
  Извинете ако бидам безчуствителна , но си немате поим колку ми изгледа ова како препишано од тин шема, или некое списение кајшто психолози,сами си поставуваат прашања и сами си одговараат на истите :rofl:
   
 5. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.554
  Ха ха ха леле ова стварно нема смисла јееее нова тема. Женска најди си сега некој друг клин со клин се вади ц ц ц
   
 6. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.892
  |(
  Лесно и експресно.