1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ми треба состав

Дискусија во 'Канта' започната од CoOllGIrl22, 8 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. CoOllGIrl22

  CoOllGIrl22 Активен член

  Се зачлени на:
  17 август 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ке може ли да ми напишете состав на тема 'Ја сакам пролетта' и 'Убавините на мојата татковина' ми треба за утре!!! Однапред ви благодарам :D :) <3333
   
 2. kolache.99

  kolache.99 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2012
  Пораки:
  666
  Допаѓања:
  808
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.