Моден стил

Дискусија во 'Канта' започната од mihaela55555, 14 мај 2012.

 1. mihaela55555

  mihaela55555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2012
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  119
  Ајде девојки.......каков е вашиот стил и што најчесто носите? :)
  Се разбира може и да ги споделувате вашите мислења во врска со другите модни стилови. :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.020
  Допаѓања:
  48.107
  Пол:
  Женски