Може ли љубовта да се купи со пари

Дискусија во 'Врски' започната од Idonea, 11 октомври 2013.

 1. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.468
  Пол:
  Женски
  Da ! Moze ! Kako moze devojka od mk da nemoze da si fati decko , a stom dojde devojka od stranstvo vo mk odma si faka decko i za edna nedela se veri a sledniot mesec svadba ?
   
 2. vitamina

  vitamina Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  6.260
  Допаѓања:
  178.684
  Пол:
  Женски
  Па очигледно може гледајки го денешниов свет ништо не е за чудење, денес се е нормално и морално а парите го вртат светот, па дури и длабоките чуства не се нешто голем имун врз парата.