Можни последици настанати од детството

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од prasskickaa, 28 март 2016.

 1. prasskickaa

  prasskickaa Активен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2016
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  116
  Пол:
  Женски
  Сигурна сум дека многумина ги имаат многу последици од детството што и ден денес им останале. Како мала сум имала страшна вртоглавица од 7 деа 6 дена ми се вртело и сум повраќала многу,наводно тогаш дојкторите незнеле од што и ги терале моите да ме носат на испитување на главата ама дека моите немале пари не ме однеле. Да напоменам и дека тогаш когами се вртело сум имала проблем и со видот. Еве денес после 20 години јас повторно имам проблем со видот неможам да читам. Кои севашите „несакани„ последици?