1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Можни последици настанати од детството

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од prasskickaa, 28 март 2016.

 1. prasskickaa

  prasskickaa Активен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2016
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  116
  Пол:
  Женски
  Сигурна сум дека многумина ги имаат многу последици од детството што и ден денес им останале. Како мала сум имала страшна вртоглавица од 7 деа 6 дена ми се вртело и сум повраќала многу,наводно тогаш дојкторите незнеле од што и ги терале моите да ме носат на испитување на главата ама дека моите немале пари не ме однеле. Да напоменам и дека тогаш когами се вртело сум имала проблем и со видот. Еве денес после 20 години јас повторно имам проблем со видот неможам да читам. Кои севашите „несакани„ последици?