1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мои мислења кои сега ми се смешни

Дискусија во 'Насмевка' започната од Derby, 26 јули 2014.

 1. Derby

  Derby Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  204
  Пол:
  Женски
  Ја отварам оваа тема за да поставувате исклучиво ВАШИ мислења кои сега ви се смешни.Знам дека јас треба да го скршам мразот но бидејќи не сум долго време на форумов ке го отстапам тоа на оние кои имаат повеќе мислења и се подолго време на форумов.(ако има ваква тема или пак не ви се допаѓа клуч) :)
   
  На okcenzi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Emilia.Attias

  Emilia.Attias Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  575
  Пол:
  Женски
  Ајде јас да почнам прва. :)
  Повеќе од очигледно дека сум била опседната со оваа Емилиа (па поради тоа и така сум се потпишала на форумов). Хахахах смешно ми падна кога видов дека сум барала перика со суканици. :tmi: :D Сега нема шанси да помислам да носам суканици, погадно од тоа нема. :puke: :emo:
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.093
  Допаѓања:
  28.082
  Пол:
  Женски
  Не да ми е смешно туку се нервирам. :@ Никој демек не знае, јас сум нашла да кажам од што се прават паштетите. :fubar:
   
  На Arthur, teteks и okcenzi им се допаѓа ова.
 4. QweenSM

  QweenSM Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  3.290
  Допаѓања:
  27.104
  Пол:
  Женски
  Сите во темата -Што слушате во моментов? објавуваат песни, само Квин со офф-топикот...

  :rofl: :rofl:
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 5. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.555
  Мене само ова ми е смешно, со оглед на тоа дека сеуште истото го правам.
  Ама сигурна сум дека тие 3-4 дена легнував порано и вежбав и после пак стара песна
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 6. GirlRose

  GirlRose Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  4.877
  Допаѓања:
  25.468
  OMG губежи јорговани :fubar:
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.016
  Пол:
  Женски
  Одлична тема, браво за идејата на авторот. :) Во моментов не ми текнува на некое мое мислење што ми е смешно, а да барам ме мрзи зашто ми се спие. :D Се читкаме во темава кога ќе најдам такво мислење/мислења. :wasntme:
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 8. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.418
  Допаѓања:
  4.391
  Пол:
  Женски
  Лажгаа :lol:
  Се срамам од ова, но ќе го цитирам ајде :tmi:
  А дека ми фалат игрите- ми фалат. :emo:
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  43.238
  Пол:
  Женски
  Сум пишувала за тоа што одгледуваме во село,во куќата каде што живеат баба ми и дедо ми.Ова повеќе ми личи како некоја продавачка на пазар што им кажува на муштериите "имаме ова,имаме она..." :D
   
  На Arthur, YoungandBeautiful, iloveyou29 и 7 други им се допаѓа ова.
 10. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  380
  Допаѓања:
  1.258
  Пол:
  Женски
  Самерка-водичо' :drunk:
   
  На Arthur и Summerlover им се допаѓа ова.
 11. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.693
  Пол:
  Женски
  Ова дури сега го забележувам. :rofl: Паднав од стол. :rofl: Сум се избацила со „Аналитет“. :rofl: Не можам да дишам од смеа. :rofl: АНИТАЛЕНТ МУРИ МИЛОО!!! :rofl:
   
  На mileystar, Arthur, YoungandBeautiful и 11 други им се допаѓа ова.
 12. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  26.950
  Допаѓања:
  175.658
  Пол:
  Женски
  That is... 8) :lol:
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 13. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.690
  Допаѓања:
  19.861
  Пол:
  Женски
  Првин кога незнаев каде да пишувам за коса пишував во кафемуабети :D
  Исто и со мојата шшшшшшш кога незнаев да ја пишам од др ком :D има уше знам :D
   
  На mal.ecka му/ѝ се допаѓа ова.
 14. anuvcheto

  anuvcheto Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2012
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  352
  На форумов сум од 2012 ама тогаш сум пишувала и после не бев активна, е мислењата од тогаш се глава да фатиш и да удираш в ѕид, ама има и многу што ме натераа да се изнасмеам онака убаво,гласно, еве едно од многуте
   
 15. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.190
  Допаѓања:
  70.241
  Пол:
  Женски
  Дефиницијава - тотален fail. :D

   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 16. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.600
  Допаѓања:
  31.274
  Пол:
  Женски
  Темата е големина на плодот. Значи во бременоста по недели, колку е тешко бебето. А јас сум си напишала колку сум се породила :tmi:(facepalm)(facepalm)(facepalm)
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 17. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.784
  Допаѓања:
  24.866
  Пол:
  Женски
  Јас и моите стилови (facepalm) и моето хоби од 6 одделение - да плашам луѓе наутро (facepalm):rofl:
   
  На Arthur и winter flower им се допаѓа ова.