Молба.

Дискусија во 'Канта' започната од Vammpiire, 28 септември 2010.

 1. Vammpiire

  Vammpiire Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
 2. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  387
  Нема потреба за ова да се отвара нова тема и тоа со наслов молба.Има слични теми,прво разгледај го добро форумот потоа отварај.Можеш да прашаш во сакам да прашам и ќе ти одговорат.
   
 3. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.282
  Допаѓања:
  1.808
  Пол:
  Женски
  Прво, темата ако веќе си сакала да ја отвориш си требала да ја отвориш во Се и Сешто.
  Ова, твоето облакање за роденденот не е ништо битно За форумот, кај што си ја отворила темава.
  Еве ти тема за Фустани , разгледај си.
  И пред да отвараш тема, разгледај го форумот.
  Nо hard feelings, така си е.
   
 4. Vammpiire

  Vammpiire Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  Јас побарав идеја ;]
   
 5. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.810
  Пол:
  Женски
  вака сега....
  како што кажа и ти, нова си :!:
  секој нов челн на форумот треба да ги прочита дадените правила кои мора да ги почитува :!:

  друго, убаво ти кажаа девојките можеше да си прашаш во сдп (ако ја знаеш темата, и ако со стигнала да ја видеш) :lol: зашто гледам одма тема си отворила, немаш разгледано...

  трето, имаш еден куп теми во мода и стил ;) ;)

  поздрав :)
   
 6. Lolipop23

  Lolipop23 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  3.909
  Допаѓања:
  18.044
  Пол:
  Женски
  Леле зини земој голтини ја!!! Јас помислив админите нешто ги замолува, оно девојчето на големи маки. Што да облече??? Ц,ц,ц нема помош... нема
   
 7. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.282
  Допаѓања:
  1.808
  Пол:
  Женски
  ^^^^ Она само побарала идеа, кутрата |( .