babylove овошни кашички

Моминска вечер

Дискусија во 'Канта' започната од keti.gjorg, 8 септември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. keti.gjorg

  keti.gjorg Нов член

  Се зачлени на:
  8 септември 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Девојки, братучедката која ми е многу блиска се мажи, има 19 години но ајде сега тоа не е битно, битно ми е да е среќна. Муабетот ми е... свадбата е во ноември и треба да и организираме моминска вечер, Дали може некако да ми помогнете, што како треба да се направи, каде би било најубаво да ја правиме таа вечер и слично..? Фала однапред ]:) :rofl: :inlove:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.143
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.