Монодактилија

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Sandzesss, 27 ноември 2020.

 1. Sandzesss

  Sandzesss Активен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2018
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Машки
  Здраво на сите
  Од мала неможев да ги исправам малите прсти, но тогаш не сѐ ни замарав со тоа подоцна почна да ме интересира ѝ така почнав да сѐ распитувам ѝ некои ми велеа треба да сѐ кршат некои да ми сѐ сече било мртво месо. Ѝ така истражував на интернет ѝ дојдов до сознание дека е Монодактилија аномалија,но никаде не најдов како ѝ дали може да сѐ исправат целосно. Па ако некој знае може ли да ми каже на кој начин сѐ исправува каде треба да отидат
  Поздрав ѝ убав ден