1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Моќта на некои зборови :D

Дискусија во 'Насмевка' започната од MonnaSi, 22 мај 2011.

 1. MonnaSi

  MonnaSi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2011
  Пораки:
  469
  Допаѓања:
  536
  Малку да се насмееме

  Напишете 1. еден збор што ви е смешен , и 2. еден што не сакате да го користите :rofl:


  1. Бубулица :rofl:
  2. Мишка :puke: :puke:

  ако има ваква тема бришете....
   
  На hrcace му/ѝ се допаѓа ова.
 2. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.336
  1. Шегобиец. ( просто се газам од смеење на зборов )
  2. Боц. ( а од овој морници ме лазат. :lol: )
   
  На MonnaSi му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Ааа да имаме една тема за моќта на зборовите ама од малку поинаков аспект :D
  Има многу зборови што ми се интересни ко ќе ги слушнам, некои смешни, а има некои ич што не сакам да ги употребувам.
  На пример: мустаклија ми е онака чкљ збор имат и други што ми се смешни и што не ги зборува, ама тие следен пат во наредна прилика ќе ги шкртнам, 5 минути се мислам и никако да ми текнат правилните зборови.
   
 4. Avril.09

  Avril.09 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  891
  1. ци*ка :lol:
  ( остајте ме во раст и развој сум уште :lol: )

  2. влакно :puke:
   
  На Arthur и sandramnmp им се допаѓа ова.
 5. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Аааа некои зборови овде ко ќе ги прочитам имаат таква моќ (посебно некој залутан пост), не само што ме смејат туку се толку моќни што ми предизвикуваат силни грчеви во стомаков па дури и ме тераат побрзо да појдам во веце . :o
   
 6. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.084
  Допаѓања:
  1.647
  1. Јајце веднаш ме асоцира на машки т*****
  2. прима -како на мики песната и моето цвеќе не го прима веќе :rofl: :rofl:

  вечерва сум нешто многу безобразна ;)
   
 7. faye

  faye Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  628
  1. Федерфуфна
  2. Пцовиса
   
 8. Doozy

  Doozy Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  4.711
  Допаѓања:
  59.964
  Фазани. :lol: :lol: :lol:

  Сите зборови кои содржат букви како Ч, Џ, Ш... чушки, мишки, џелат... :rofl:
   
 9. Butterfly-itgirl4s

  Butterfly-itgirl4s Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  414
  Допаѓања:
  285
  Е секојпат кога слуснам морам да се замислам
  видех га НА мајка ти и НА татко ти :rofl: демек ги сретнал ама тоа НА му дава посебен вкус ех струмичани закон сте нисто немозе послатко да ме насмее :rofl: :rofl:
   
  На Arthur и LittlePinky им се допаѓа ова.
 10. unhappyy

  unhappyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  147
  1. диносаурус (незнам зошто ама како луда се смеам на ове) :rofl:
  2. идиот,кретен уффф ми газат по нерви :@
   
 11. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.158
  Допаѓања:
  14.166
  Пол:
  Женски
  1.Шта је бооона, јеси поматуфила? Јеси пошандрцла? :D
  2.Пеер. |(
   
  На Arthur и LittlePinky им се допаѓа ова.
 12. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.423
  1. Алапача :rofl:
  2. џаде :^)
   
  На Arthur и MonnaSi им се допаѓа ова.
 13. SunFlower94

  SunFlower94 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2010
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  362
  1. Ретардиран/а (ахахахаах со онакво тврдо р хаха)
  2.срање :puke:
   
 14. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.989
  Пол:
  Женски
  1.Офца :D
  2.Брат и пеер |(
   
 15. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.585
  1. Рошла. :D
  2. Калак*рница. Прчовина. (ненормално ме вадат од такт овие две зборчиња). :devil:
   
  На LittlePinky и MonnaSi им се допаѓа ова.
 16. MonnaSi

  MonnaSi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2011
  Пораки:
  469
  Допаѓања:
  536

  мене ми се интересни хахахахха :rofl: или дртало , старо аро хахахахха :rofl:
   
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  1. Тишлајфер :D :D :D
  2. К*р. * Ма све је то једно те исто, ал ја би раџе пенис.
   
 18. MilanoGirl

  MilanoGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  417
  Допаѓања:
  152
  1. Шалабајзер :D
  2. Чурка |(
   
 19. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.023
  Ќутук :D :D
  Пеер :@ посељаки збор од овој нема
   
 20. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.898
  Пол:
  Женски
  Ептен ми е смешен зборот пицајзла (пр. досадна си како пицајзла-срамна вошка) :rofl:
  А ме нервира употребата на мори- кај си мори... посељачки здравје :!: :@
   
  На simpaticnaa му/ѝ се допаѓа ова.