Мразам кога?

Дискусија во 'Канта' започната од Crucio, 21 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Crucio

  Crucio Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  30
  Кога твоите другари прават грешка ти ги тешиш и подржуваш а ти кога ќе направиш "К*р" ги боли???
   
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.687
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.