1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мување

Дискусија во 'Канта' започната од Маријана10, 5 септември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Маријана10

  Маријана10 Активен член

  Се зачлени на:
  20 август 2015
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  На колку години прв пат се мувавте и дали им кажавте на своите родители за тоа? :l: Јас на 13 и и кажав само на мајка ми
   
 2. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.376
  Пол:
  Женски
  Браво
  [​IMG]
   
  На Маријана10, Аliсe, YoungandBeautiful и 2 други им се допаѓа ова.
 3. allaround

  allaround Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2015
  Пораки:
  704
  Допаѓања:
  1.479
  Пол:
  Женски
  16 :|
   
  На Маријана10 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.502
  Допаѓања:
  10.373
  Пол:
  Машки
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.111
  Допаѓања:
  56.345
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.