Мудрости

Дискусија во 'Канта' започната од milagirl, 21 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milagirl

  milagirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  2
  Де кажете ми некои мудрости што ги знаете ... :)
   
 2. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.837
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.354
  Има над 100 слични теми на форумов.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.