Музичка Академија

Дискусија во 'Канта' започната од SexyGirl2, 30 јануари 2017.

?

Дали свирите на некој инструмент?

 1. Да

  100,0%
 2. Не

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SexyGirl2

  SexyGirl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2017
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  450
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите, видов дека на форумов има теми со факултети... Па за овој факултет баш не сретнав. Јас студирам Музичка Академија, па ме интересирање дали има и други? Исто овде можеме да разговараме на некои стручни работи околу музиката (инструменти, песни, текстови, анализи) :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.020
  Допаѓања:
  48.107
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.