1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

*НОКТИ*

Дискусија во 'Канта' започната од Plavusa.17, 6 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.033
  Ај да дискутираме за нокти, вашата омилена форма на ноктите, нивна должина, лакирање, видови шари и дезени кои можат да се нанесуваат врз ноктите, кршливост, лупење на слоеви или некои други проблеми во врска со нив :))))))
   
 2. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.482
 3. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.