1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Надоврзи се...

Дискусија во 'Форумски игри' започната од unlucky, 13 април 2011.

 1. unlucky

  unlucky Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2010
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  78
  ИГРАТА Е ТАКВА ШТО.. СЕКОЈ ПИШУВА НАЈМНОГУ ЕДНА РЕЧЕНИЦА КОЈА ШТО ЗАПОЧНУВА СО ПОСЛЕДНАТА БУКВА ОД РЕЧЕНИЦАТА НА ФОРУМЏИКАТА НАД ВАС...

  И ДА... СО РЕЧЕНИЦАТА ИЗКАЖУВАМЕ КОЈА НИ Е НАЈГОЛЕМАТА ЖЕЛБА ВО ОВОЈ МОМЕНТ... :D

  АЈДЕ ЈАС ДА ПОЧНАМ..
  Па вие надоврзете се :)

  Сакам да се смирам со бившиот и се да ни биде како порано.
   
 2. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  225
  Порано го сакав дечко ми малце помалку од што го сакам сега.
   
 3. Sunshine555

  Sunshine555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  68
  Сега сонувам да летнам и да избегам од се... :angel:
   
 4. Podarok

  Podarok Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  76
  Се е убаво во пролет...Љубовта цвета во нашите срца,не милува и гушка сонцето,ветрето ги шепоти нашите мали тајни :inlove:
   
 5. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.935
  Тајни кријат неговите очи. :)
   
 6. Desapointed

  Desapointed Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  6
  Очи...огледало на душата :lol:
   
 7. FBI

  FBI Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  5.299
  А душата- полна со тајни :o
   
 8. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  498
  Допаѓања:
  138
  Тајни се кријат во нашите срца... :$
   
 9. Sunshine555

  Sunshine555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  68
  Срца ги има толку многу,но сите со различна болка и различни чувства...
   
 10. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.898
  Пол:
  Женски
  Чувства преточени во ноти, преточени во музика..
   
 11. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  498
  Допаѓања:
  138
  музика за срце и душа :)
   
 12. Sunday-Rose

  Sunday-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  123
  Пол:
  Женски
  Душата треба да те слуша... :) :)
   
 13. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.898
  Пол:
  Женски
  Слушај го срцето што кажува, но остави разумот да процени...
   
 14. the.one

  the.one Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  797
  Процени ја ситуацијата пред да реагираш.
   
 15. passion.for.fashion

  passion.for.fashion Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2010
  Пораки:
  396
  Допаѓања:
  87
  Реагирај пред да биде доцна :)
   
 16. ElleS

  ElleS Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  210
  доцна е, треба да си легнам :D
   
 17. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.161
  Допаѓања:
  14.170
  Пол:
  Женски
  Легни си сега, после ќе биде уште повеќе доцна. х)
   
 18. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.482
  Доцна е треба да учам!
   
 19. ViKtOrIjA21

  ViKtOrIjA21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2011
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  148
  Учам за 5, ќе научам за 4, одговарам за 3 ,знам за 2, и добивам 1
   
 20. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  Ама ќе се потрудам да научам за 5, не сум се трудела да учам за џабе, па и без учење се добива 3ка