1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Налепници за во домот

Дискусија во 'Канта' започната од irenna, 21 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.448
  Пол:
  Женски
 2. dancing.queen

  dancing.queen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2010
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.087
  некој од модераторите нека ја избрише стварно не ја видов
   
 3. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  Темата ќе ја заклучам, а мислењето ќе го префрлам во веќе постоечката.

  Прочитајте ги правилата на форумот ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.