Направи сам!

Дискусија во 'Канта' започната од Pufchence, 11 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pufchence

  Pufchence Активен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Јас сум креативна и многу сакам да правам сама!! Ве молам кажувајте идеи за НАправи сам! Ве сакамм :* поздрав4ее!! :* :* :* :lol:
   
 2. Primadonna

  Primadonna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  1.341
  Допаѓања:
  2.162
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.