1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Направи сам!

Дискусија во 'Канта' започната од Maeeeee, 7 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maeeeee

  Maeeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  104
  Феминкии...Знам дека има една ваква тема но веќе има мнооогу постови...Јас си направив за едно за чување обетки и едно за бразлетни...Не се толку СУПЕР но подоцна ке ставам слика...ии ако може еден совет...Имам многу бисерчинја..за што да ги употребам..нешто интересно а лесноо.. :D
  Епаа пофалете се и дајдте некој совет.. ;)
   
 2. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.668
  Мислам дека стварно е непотребно отварање на уште една тема само заради тоа што имало многу постови во претходната (70 страни не се така многу).
   
  На Maeeeee му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Maeeeee

  Maeeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  104
  Да..Знам но ми требаше одговор што да правам со бисерчинјата а на претходната тема имаше многу постови и многу феминки пишуваат и не можев да се снајдам..:)..Инаку извини ако сметам со темева само ми треба совет...:)...Фалаа!
   
 4. t.w.e.e.t.y

  t.w.e.e.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2011
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  617
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.