Насмевни се за...

Дискусија во 'Форумски игри' започната од bad-cat8, 15 септември 2011.

 1. bad-cat8

  bad-cat8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  78
  :) ова ке ми помогне за составот по Македонски јазик :rofl: :rofl: Да преминеме н главното :) во оваа игра треба да кажете : Насмевни се за .... (самиот наслов ко кажува тоа) па да почнам :lol:

  Насмевни му се наденот
  нассмевни му се наа светот
  Насмевни се - го подобрува расположението
  Насмевни се - ја намалува болката ..... продолжетее со насмевките :D :)

  ако темата е дупла КАТИНАР веднаш :lol:
   
 2. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.417
  Насмевни се...Утре ќе биде полошо!! :D
   
 3. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  626
  Допаѓања:
  741
  [​IMG]

  Насмевни се - Македонија е во полу-финале.

  [​IMG]
   
 4. bad-cat8

  bad-cat8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  78
  Ајде девојкии :?: има 100000 причини за насмевка :rofl: кажете ни некоја :rofl: да продолжам

  Секогаш смеј се...незнаеш кој ке се заљуби во твојата насмевка :)
  Насмевни се - заборави на се - зошто еднаш се живее зар не? :*
   
 5. Annie.mk1

  Annie.mk1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  1.631
  Допаѓања:
  3.738

  Намевни се
  кога си разочаран од самиот себе, кога мислиш дека си само еден бескорисен човек кој на никого не му е потребен...

  Насмевни се кога си разочаран од животот, кога мислиш дека тој е суров кон тебе и ТИ си единствениот кој нема право на среќа, радост, здравје – на сопствен ЖИВОТ !!!

  Насмевката ги отвора портите за среќа !
  Насмевката ги отвора портите за радост !
  Насмевката ги отвора портите за убав ден !
  Насмевката ги отвора портите за НАСМЕВКА !

  И,знај искрената насмевка е нешто ретко , но сепак е прекрасно кога некој ќе ја сподели со тебе !!!!
   

  Прикачени фајлови:

 6. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.824
  Пол:
  Женски
 7. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  15.241
  Допаѓања:
  74.882
  Пол:
  Женски
  Насмевни се - насмевката е второто најубаво нешто кое можеш да го направиш со устата! :angel:
  [​IMG]
   
 8. I.Love.You

  I.Love.You Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 декември 2010
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  39
  Смеј се пеј,и се е окејј! :)
   
 9. L0ve

  L0ve Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2011
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  199
  насмевни се, сигурно има некој кој те сака :)
   
 10. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.786
  Допаѓања:
  19.290
  Пол:
  Женски
  Насмевни се-Утре можеби ќе те нема :)
   
 11. LUNA.girl

  LUNA.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  135
  Насмевни се така си поубава :rofl: :rofl: :rofl:
   
 12. CoCoGiiiRL

  CoCoGiiiRL Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2011
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  3.192
  Пол:
  Женски
  насмевни се така ми одиш на нерви :P :P :P
   
 13. ines.h

  ines.h Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  1.607
  Допаѓања:
  17.839
  Насмевни се ,за инат на цел свет кој е смрштен
   
 14. Hiii

  Hiii Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.562
  Насмевни се така ќе усрекиш некого :)
   
 15. Hell0.kitty

  Hell0.kitty Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  40
  насмевни се !!!!!! поубаво ќе се осеќаш :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
   
 16. Smileeee

  Smileeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2011
  Пораки:
  342
  Допаѓања:
  75
  Насмевни се за подобро утре :lol:
   
 17. drugarka

  drugarka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.214
  Допаѓања:
  4.258
  Насмевни се, Насмевката е најубав мејкап! :)
  (smile is the best make-up)
   
 18. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.011
  Пол:
  Женски
  Насмевни се,се ближи нова година со нови убави работи
   
 19. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  791
  Допаѓања:
  919
  Пол:
  Женски
  Насмевни се иде нова година! :D
   
 20. Smileeee

  Smileeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2011
  Пораки:
  342
  Допаѓања:
  75
  Насмевни се, се наближува зимскиот распуст :lol: