1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Насмевни се за...

Дискусија во 'Форумски игри' започната од bad-cat8, 15 септември 2011.

 1. bad-cat8

  bad-cat8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  78
  :) ова ке ми помогне за составот по Македонски јазик :rofl: :rofl: Да преминеме н главното :) во оваа игра треба да кажете : Насмевни се за .... (самиот наслов ко кажува тоа) па да почнам :lol:

  Насмевни му се наденот
  нассмевни му се наа светот
  Насмевни се - го подобрува расположението
  Насмевни се - ја намалува болката ..... продолжетее со насмевките :D :)

  ако темата е дупла КАТИНАР веднаш :lol:
   
 2. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.417
  Насмевни се...Утре ќе биде полошо!! :D
   
 3. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  627
  Допаѓања:
  745
  [​IMG]

  Насмевни се - Македонија е во полу-финале.

  [​IMG]
   
 4. bad-cat8

  bad-cat8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  78
  Ајде девојкии :?: има 100000 причини за насмевка :rofl: кажете ни некоја :rofl: да продолжам

  Секогаш смеј се...незнаеш кој ке се заљуби во твојата насмевка :)
  Насмевни се - заборави на се - зошто еднаш се живее зар не? :*
   
 5. Annie.mk1

  Annie.mk1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  1.631
  Допаѓања:
  3.740

  Намевни се
  кога си разочаран од самиот себе, кога мислиш дека си само еден бескорисен човек кој на никого не му е потребен...

  Насмевни се кога си разочаран од животот, кога мислиш дека тој е суров кон тебе и ТИ си единствениот кој нема право на среќа, радост, здравје – на сопствен ЖИВОТ !!!

  Насмевката ги отвора портите за среќа !
  Насмевката ги отвора портите за радост !
  Насмевката ги отвора портите за убав ден !
  Насмевката ги отвора портите за НАСМЕВКА !

  И,знај искрената насмевка е нешто ретко , но сепак е прекрасно кога некој ќе ја сподели со тебе !!!!
   

  Прикачени фајлови:

 6. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.831
  Пол:
  Женски
 7. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.391
  Допаѓања:
  78.391
  Пол:
  Женски
  Насмевни се - насмевката е второто најубаво нешто кое можеш да го направиш со устата! :angel:
  [​IMG]
   
 8. I.Love.You

  I.Love.You Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 декември 2010
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  39
  Смеј се пеј,и се е окејј! :)
   
 9. L0ve

  L0ve Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2011
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  198
  насмевни се, сигурно има некој кој те сака :)
   
 10. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.481
  Допаѓања:
  23.337
  Пол:
  Женски
  Насмевни се-Утре можеби ќе те нема :)
   
 11. LUNA.girl

  LUNA.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  135
  Насмевни се така си поубава :rofl: :rofl: :rofl:
   
 12. CoCoGiiiRL

  CoCoGiiiRL Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2011
  Пораки:
  701
  Допаѓања:
  3.192
  Пол:
  Женски
  насмевни се така ми одиш на нерви :P :P :P
   
 13. ines.h

  ines.h Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  1.639
  Допаѓања:
  18.501
  Насмевни се ,за инат на цел свет кој е смрштен
   
 14. Hiii

  Hiii Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.562
  Насмевни се така ќе усрекиш некого :)
   
 15. Hell0.kitty

  Hell0.kitty Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  40
  насмевни се !!!!!! поубаво ќе се осеќаш :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
   
 16. Smileeee

  Smileeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2011
  Пораки:
  342
  Допаѓања:
  75
  Насмевни се за подобро утре :lol:
   
 17. drugarka

  drugarka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.362
  Допаѓања:
  4.866
  Насмевни се, Насмевката е најубав мејкап! :)
  (smile is the best make-up)
   
 18. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.013
  Пол:
  Женски
  Насмевни се,се ближи нова година со нови убави работи
   
 19. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  933
  Пол:
  Женски
  Насмевни се иде нова година! :D
   
 20. Smileeee

  Smileeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2011
  Пораки:
  342
  Допаѓања:
  75
  Насмевни се, се наближува зимскиот распуст :lol: