Настани за деца

Дискусија во 'Канта' започната од Elen4e_sonce, 17 мај 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elen4e_sonce

  Elen4e_sonce Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2016
  Пораки:
  473
  Допаѓања:
  587
  Пол:
  Женски
  Нека биде темава за известувања за настани за деца, пример фестивали, театарски претстави, итн.

  Еве за почеток.

  [​IMG]
   
  На TheSecret му/ѝ се допаѓа ова.
 2. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.547
  Допаѓања:
  31.006
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.