1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Научи како да ја регулираш својата тежина

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од TigerGirl, 17 октомври 2010.

 1. TigerGirl

  TigerGirl Нов член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  4
  Лични Совети за здрава исхрана и регулирање на тежината од Ваш Личен wellness советник Доколку има некој кој што сака да промени нешто со својот изглед или да реши некој здравствен проблем нека ми пише лична порака. Поздрав*
   
  На ana_ane, Nadjaaa и girl1985 им се допаѓа ова.
 2. ence

  ence Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2010
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  0
  Колку убаво.. јас сакам да ја регулирам својата тежина... бидејќи многу цесто варирам а и бев во америка и се вратив 10 кг потешка хех
  ако може да ми пишеш..
  фала поздрав