Најактивна форумџика (според вас) изминатите неколку дена?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Lepaaa, 21 јуни 2011.

 1. senjorita-v

  senjorita-v Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  732
  Допаѓања:
  2.659
  Пол:
  Женски
  Irreplaceable.xD на 2-ри се зачлени ...сега векје 300 постови има
   
 2. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.584
  Допаѓања:
  13.053
  Освен гореспоменатата, Најубава2010.
  Сакам да ја читам, пишуј жено! :D
   
 3. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.672
  Допаѓања:
  1.880
  Пупи Грл :)
   
 4. Cynthia

  Cynthia Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  616
  Допаѓања:
  2.366
  Пол:
  Женски
  Хипица, Штрумфета, Дејзи и Костова :)
   
 5. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.850
  AAA јас па тоа ич не гледам :^) .
  Богами се приметив овие 2-3 дена дека сум активна, неугодно почна да ми станува :D :tmi:
   
 6. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
 7. angel4e121

  angel4e121 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2010
  Пораки:
  687
  Допаѓања:
  291
  stilas7,Elennaa :D
   
 8. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.354
  Веднаш чим се вратив, воскреснав, ја приметив жапче, изгледа и се заарнило на форумов. И мило ми е! Бакнежи до неа! :*
   
 9. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.546
  Cynthia-за седум дена 108 мислења :o
   
 10. angel4e121

  angel4e121 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2010
  Пораки:
  687
  Допаѓања:
  291
  Гарпова незнаев дека сум толку забележителна :lol:  Cynthia сега само неа ја гледам
   
 11. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.514
  Допаѓања:
  7.972
  Пол:
  Женски
  Костова ја приметив сега, ни ги поднови сите теми за групи и изведувачи :lol:
   
 12. Special.Someone

  Special.Someone Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  634
  Hipica Wild Child Rainbow monna.Monna има и друѓи ама не ми текнува :D
   
 13. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.657
  Special.Someone
  За еден ден 46 мислења.
   
 14. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  6.359
  Допаѓања:
  103.258
  Пол:
  Женски
  Не лажи Старки :D ете ја над тебе, само 28 мислења си има :D :D :D
   
 15. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.657
  Без оние во кафе муабет. :D
   
 16. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  97
 17. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.974
  сум оптеретила а? :$
  :rofl: :rofl: :rofl:

  плавуша, дузи, ангелче121
   
 18. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.021
  Допаѓања:
  6.372
  Пол:
  Женски
  плавуша, лепаааа, тедибеар.
   
 19. taylor.swift

  taylor.swift Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  10
  хипица трендафилка
   
 20. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.028
  Искрено да признаам, стварно сум активна изминативе денови. :$ Фала што сте ме приметиле, и јас се приметив. Исто ги приметувам и Гоу (секако де ме спомнала во оптеретувачите :D :P), Старбакс и уште некои така, а за најактивна една не можам да се решам, зависи кој во која тема си чита, освен ако не земе во сите теми една по друга :D