Најактивна форумџика (според вас) изминатите неколку дена?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Lepaaa, 21 јуни 2011.

 1. K-a-t-e-n-c-e

  K-a-t-e-n-c-e Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  32
 2. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.719
  Допаѓања:
  9.392
  Пол:
  Женски
 3. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  744
  Пол:
  Женски
 4. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
 5. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.719
  Допаѓања:
  9.392
  Пол:
  Женски
  Денес Сефора растур направи во категоријата Филмови :lol: :D
   
 6. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.673
  Допаѓања:
  19.348
  Пол:
  Женски
  хаха стварно Sephora кога и отворев на почетна, обавезно ќе ми излезеше тема со филм и последен коментар од неа. :rofl:

  Ама и ти си активна овие денојј :D :D
   
 7. Special.Someone

  Special.Someone Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  634
  mamma-mia и ana-banana
  а посебно за ана банана темата вицови постојано ја полни и во други теми ја читам :)
   
 8. Sanniii

  Sanniii Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  1.204
  Допаѓања:
  1.938
  Пол:
  Женски
  najubava2010 :)
   
 9. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.964
  Пол:
  Женски
  ana-banana само она ми паѓа во очи :lol: ;)
   
 10. HeelsLover

  HeelsLover Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2011
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  655
  Пол:
  Женски
 11. girl.23

  girl.23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2011
  Пораки:
  2.129
  Допаѓања:
  1.765
  С.Т.Е.Ф.А.Н.Ј.А
   
 12. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.887
  Таа од ко се зачлени е најактивна. Богами, за два месеци да имаш скоро жолто цветче, немам коментар.

  Изминативе денови, откако си отиде нашата непрежалена мадам стефица, верувам, сите знаете дека дојде Стеф4е (јас нагалено така си ја викам). Па растур прави девојчево.


  Него, уште нема достоен јунак (како е во женски род? :^) ) да ја замени Иреплејсабл.
   
 13. tigerlady

  tigerlady Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  5.235
  gogotea растури во Шопинг во Солун, темата треба да ја преименуваат во:
  "gogotea сака да оди во Солун ајде сега сите да и помогнат"
   
 14. Special.Someone

  Special.Someone Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  634
 15. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  4.830
  Пол:
  Женски
 16. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.747
  Допаѓања:
  22.391
  Пол:
  Женски
  Амин за ова сестро!
  Само прашања по прашања, цела тема ја оптерети!
   
 17. Katojiikutaka

  Katojiikutaka Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  225
 18. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.747
  Допаѓања:
  22.391
  Пол:
  Женски
  Snow-Queen!
  За 2 месеци 2200 мислења :x
  Дефинитвно си најактивна :)
   
 19. HeelsLover

  HeelsLover Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2011
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  655
  Пол:
  Женски
  Ако продолжи Snow-Queen вака ќе ја стигни и Хипица .
  Еве бидејќи ја кажав Snow-Queen во предходните постови сеа ќе кажам дека и Теодора и s.t.e.f.a.n.j.a се најактивни .
   
 20. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.203
  Допаѓања:
  41.201
  Snow-Queen
  од 2000 и кусур мислења 1000 и се отварање на дупла тема!