babylove кашички

Најактивна форумџика (според вас) изминатите неколку дена?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Lepaaa, 21 јуни 2011.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.960
  Пол:
  Женски
  Сеуште сум немала 2000 мислења, очигледно погрешно сте виделе.
  А дупли теми сум немала, и да имало сигурно биле избришани,зошто максимално се трудам да пребарам на форум пред да отворам.Од каде ти тебе таква информација за дупли теми незнам навистина.Досега само еднаш ме имаат известено,за некои невестински украси дека ќе бидат ставени во вединг акцесорис.

  Јас со мојата активност се надевам дека не пречам на другите.

  П.С. Hipster ми е доста активна овие денови-или пак само она во очи ми впаѓа ;) :)
   
 2. girl.23

  girl.23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2011
  Пораки:
  2.129
  Допаѓања:
  1.762
  Hiiiiiiiiii
  Само таа в очи ми паѓа, ама баш ми е мило. :) ;)
   
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.203
  Допаѓања:
  41.197

  kanta/sakam-da-sum-sonista-planovi-celi-ostvaruvanja-t10127/


  kanta/godisnini-na-vrska-brak-t10043/

  kanta/kodot-na-nostradamus-t9188/#p800895

  kanta/sto-e-znacajno-vo-zivotot-t9258/#p807358

  итн итн, еве ја информацијата...
  Ништо лошо да пишуваш и 1000 мислења на ден,на никого не му пречиш,нема зашто у осталом :) и ништо лошо и да отвориш дупла тема
  Ама фактот си е факт
   
 4. SarahTayMomsen

  SarahTayMomsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  650
  Snow-Queen and Anabel-a :)
   
 5. simon4etooo

  simon4etooo Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  186
  Snow-Queen, anabel-a, glow
   
 6. firequeenn

  firequeenn Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.467
  Допаѓања:
  3.051
  лудото и другарка ги гледам нонстоп ..Мило ми е ако имаат завршено со испитите и што ќе не дружат пак :*
   
 7. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.859
  Допаѓања:
  30.426
  Пол:
  Женски
  Сноу Квин без конкуренција :)
   
 8. kolovoz

  kolovoz Популарен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  1.150
  Допаѓања:
  3.896
  се согласувам
   
 9. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.883
  Сноу квин, сега, секогаш и ... :D
  Не стварно, насекаде гледам нејзино последно мислење. ;)
   
 10. Shpagetta

  Shpagetta Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  704
  Допаѓања:
  1.436
  Сноу Квин и Анабела :)
   
 11. Shpagetta

  Shpagetta Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  704
  Допаѓања:
  1.436
  И Еленнаа :D
   
 12. happygirl

  happygirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  3.775
  Допаѓања:
  20.711
  Пол:
  Женски
  Snow Queen - едноставно го силува форумов :x
   
 13. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.960
  Пол:
  Женски
 14. IvanaMkd

  IvanaMkd Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2012
  Пораки:
  4.184
  Допаѓања:
  3.050
  Snow-Queen и Hipstеr. ;)
   
 15. Arianna

  Arianna Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  130
  лудото и снежната кралица :P :)
   
 16. no.name6

  no.name6 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2012
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  56
  SnowQween i IvanaMkd,поздравче до нив :hai:
   
 17. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  1.669
  Таман почнав да пишувам некој веќе ми ги прочитал мислите :)
   
 18. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.672
  Допаѓања:
  1.880
  Снежната кралица :)
   
 19. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.560
  Пол:
  Женски
  anabel-a , снежната кралица :)
   
 20. SarahTayMomsen

  SarahTayMomsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  650
  Snow-Queen,Hipstеr,IvanaMkd и anabel-a!
  -Голем поздрав до нив! :*