Најактивна форумџика (според вас) изминатите неколку дена?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Lepaaa, 21 јуни 2011.

 1. The.Complicated

  The.Complicated Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  234
  Пол:
  Женски
 2. Miss666

  Miss666 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  1.071
  Допаѓања:
  2.477
  Пол:
  Женски
  IvanaMkd Се неа ја сретнувам по темиве.. Поздрав до тебе Ивана, :* :*
   
 3. innablood

  innablood Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  1.322
 4. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.951
  Допаѓања:
  7.821
  Snow-Queen и IvanaMkd
   
 5. Somnitelno-Lice

  Somnitelno-Lice Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  247
  IvanaMkd
  Буквално секаде каде што ќе погледнам, се плашам да не полудувам :o
   
 6. IvanaMkd

  IvanaMkd Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2012
  Пораки:
  4.184
  Допаѓања:
  3.050
  Хахахахаха немојте ќе ме банираат ќе мислат го флоодам форумов. :$
  Фала момци и девојки.

  Snow-Queen и Hipster.
   
 7. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.468
  Допаѓања:
  2.920
  IvanaMkd, ама воопшто не ми смета. Ивана, продолжи со исто темпо! :)

  Исто и Hipster.
   
 8. Kasha

  Kasha Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2011
  Пораки:
  1.724
  Допаѓања:
  3.262
  SnowQueen!

  (не позитивно активна)
   
 9. cinderella5

  cinderella5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  789
  Допаѓања:
  2.690
  Пол:
  Женски
  ивана мкд :rofl: поздрав девојко :*
   
 10. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.788
  Допаѓања:
  2.548
  Пол:
  Женски
  Ивана Мкд :)
   
 11. Shpagetta

  Shpagetta Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  704
  Допаѓања:
  1.436
  Ивана Мкд :D
   
 12. cveke123

  cveke123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  632
  wild.child & kostova
   
 13. Shpagetta

  Shpagetta Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  704
  Допаѓања:
  1.436
 14. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  479
  Пол:
  Женски
  иванаМКД
   
 15. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  Mrs.Cuper
   
 16. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.255
  ИванаМКД
   
 17. Shpagetta

  Shpagetta Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  704
  Допаѓања:
  1.436
  Сара123. Многу често ја среќавам во темата Величествениот век :D
   
 18. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.334
  Допаѓања:
  15.492
 19. IvanaMkd

  IvanaMkd Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2012
  Пораки:
  4.184
  Допаѓања:
  3.050
  Алесии во форумски игри.
   
 20. INSIDIOUS

  INSIDIOUS Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  511
  IvanaMkd дефинитивно :D