1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најголемата глупост што сте ја слушнале

Дискусија во 'Насмевка' започната од irenna, 1 декември 2010.

 1. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.444
  Пол:
  Женски
  А. Ајнштајн рекол:
  "Само две нешта се бесконечни: човековата глупост и вселената, но за второво не сум сигурен."

  Која е најголемата глупост што некогаш сте ја слушнале ?
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.357
  Пол:
  Женски
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.

  Дека од ставање парфем на косата се правеле вошки :!: :rofl:
   
  На jelena.rozga му/ѝ се допаѓа ова.
 3. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.303
  Пол:
  Женски
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.

  Ако викате 8 години,7 месеца и 6 дена ќе создадете доволно енергија за да згреете една шоља кафе :!:

  wtf!!! :?:
   
  На jelena.rozga, Twinkles и Elennaa им се допаѓа ова.
 4. garudamon

  garudamon Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  61
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.

  Дека жена бремена во 9ти месец се породила во кадата, а незнаела дека воопшто е трудна.
   
  На Twinkles, monnn, Juicy и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.585
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.

  Оние картичките за телефонски говорници кога ќе се испразнат ако ги поминете пред тв и после ги ставите во ќеса и во замрзнувач 15 минути - повторно ќе се наполнеле со импулси за вртење! :^)
  И дека Ријана и Бијонси се пратени нели од Ѓаволот на Земјата... :rofl:
   
  На kejty му/ѝ се допаѓа ова.
 6. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.713
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.

  Хаххахахахахахах Тренди се сеќавам на ова за Ријана и Бијонси, со темата што беше отворена специјално за нив :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

  Ако после секс, партнерот свршил во тебе и веднаш идеш да мочаш-нема шанси да останеш бремена :^)
   
 7. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.293
  Пол:
  Женски
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.

  ^^ Јас слушнав дека, ако партнерот сврши во тебе правец во бања да се испереш со туш и немало шанса да останеш бремена. Инаку тоа е најновиот начин за ефикасна и бесплатна контрацепција. |(
   
 8. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.

  Жена забременела додека гледала порнич. Бракот и бил загрозен затоа што детето било црнче а мажот и бил белец. :o :^)
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На shushu, MaggieTatum, girlinlove и 2 други им се допаѓа ова.
 9. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.713
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.

  Да се надоврзам на штрумфета со нешто слично.... Американка забременила од гледање 3Д порнич додека маж и бил во Ирак :rofl:
   
  На MaggieTatum, Beauchamp, girlinlove и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.

  Точно така. За тоа зборувам. Одамна го читав и мислев дека имаше нешто со 3д порничот но не бев сигурна. Но навистина чудна работа :D
   
 11. topce25

  topce25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2010
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  48
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.

  ова не е глупост постои ваква состојба каде што си трудна и стомакот не ти расте ова има везе со полозбата на бебето во стомакот,и плус сите девет месеци имаш добиено,гледајте има емисиј а за ова секоја вечер на travel&living околу 11 30 12 00 навецер" i didnt know i was preagnant " е емисијата
  свашта има ....
   
  На N1ky му/ѝ се допаѓа ова.
 12. glamour-lady

  glamour-lady Популарен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  775
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.

  дека ако пиеш кафе растел опаш на задникот .. (таака барем ги лажеа малите дечиња :D :D )

  имам многу глупости слушано ама не ми текнувааа некоја друга у моментов :^)
   
  На Lolo5 и MaggieTatum им се допаѓа ова.
 13. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.293
  Пол:
  Женски
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.

  ^^ Јас пак читав некоја која била невина, останала трудна при орален секс :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. glamour-lady

  glamour-lady Популарен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  775
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.

  wtf ?????? :D :D :D :D :D :D hahahahahahha
   
 15. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  650
  Пол:
  Женски
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.

  Дева Марија??? :?:
   
 16. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.293
  Пол:
  Женски
 17. HoneyBun

  HoneyBun Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  503
  Допаѓања:
  973
  Пол:
  Женски
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.

  'Неможам да живеам без него.Тој ми е се.Ќе умрам без него.' - Како да не. |( |(
   
  На shushu, Valerin, Buttterfly и 6 други им се допаѓа ова.
 18. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.502
  Допаѓања:
  195.478
  Пол:
  Женски
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.


  Не да е ова глупост, туку глупост на квадрат. Треба навистина да си фрик за да не почувствуваш дека си бремена, ај може нема да се осети првите три-четири месеци, ама после?! И да не расте стомакот (кај ќе го собере тоа суштество од 3 кг и 50 цм, плус две-три кила плодова вода?!), и да се добива менструација, што со движењето на бебето во стомакот? Единствено може да и' се случи на некоја неинформирана тинејџерка (14-15 години, па и помали), инаку, не верувам.

  Исто, друга глупост што ја слушнав, поточно прочитав, и тоа овде е дека од влажните марамчиња Бекутан предизвикувале растење на влакна. Па тие не се јадат, се користат надворешно. А за да растат влакна, потребно е дејство на хормони, и тоа, системско дејство, значи од внатре.

  А врв на се', кога бев помала, уште во основно, слушнав дека од мастурбација се оглувувало и ослепувало. Ех што се' не ќе ти кажат бабите :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 19. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.631
  Пол:
  Женски
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.

  Слушнав дека во Германија се правеле операции за да ти ги издолжат нозете, така што најпрвин ти ги кршеле нозете на неколку места, па ти додавале дел(?), си бил во гипс неколку месеци и после ете ти долги нозе :lol:
  А што е најтрагично ова го слушнав од 28 годишна девојка :) Да незнаеш дали да се смееш или да плачеш :D
   
  На N1ky, eemmiilliijjaa и PrettyWoman им се допаѓа ова.
 20. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.295
  Допаѓања:
  144.702
  Најголемата глупост што сте ја слушнале.

  Боа Виста,бизарно,чудно,но вистинито,за само 5-6 сантиметри,болка загарантирана 2 години додека да почнеш да го уживаш финалниот резултат.И тоа најчесто не е за долги нозе,туку за оние со комплекси од висината.
  Така да не е глупост.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.